mobil hayır lokması aracı lokma dağıtıyor

Lokma geçmiş zamanlardan günümüze kadar korunmuş bir çeşit şerbetli tatlıdır. Kökeni çok uzun yıllar öncesine dayanan lokma tatlısı aynı zamanda hayır lokması olarak da adlandırılır. Osmanlı zamanlarında çeşitli özel günlerde veya sadece hayır amacı ile dağıtılan lokma, bir yerde hazırlanır, ardından el arabaları ile halka dağıtılırdı. Günümüze kadar devam eden bu uygulama zaman içerisinde teknolojinin de gelişmesi ile beraber değişiklikler göstermiştir. Artık sizin için hayır lokmalarınızı dağıtacak firmalar var. Bunun yanında artık mobil hayır lokması araçları da size hızlı bir hizmet veriyor.


Bu araçlar fonksiyonel ve estetik açıdan lokma dağıtımı için geliştirilmiş özel araçlardır. İçerisinde bulunan teçhizatlar sayesinde taze lokmaları halk ile buluşturuyoruz. Lokmanın tüketime hazır hâle getirilmesi için araçlar hamurun hazırlanması, kızartılması, süzülmesi ve şerbetinin hazırlanarak dökülmeye hazır hâle getirilmesi için özel üretilmiş malzemeler ve teçhizatları barındırır. Bununla beraber bu araçlar yüksek kapasiteli lokma döküm işlemlerinde seri üretim için önemli bir yer tutar. Lokmaların yerinde üretilmesi ile taze lokmalar halk ile buluşur. Hijyen kurallarına bağlı kalınması adına araçlarımızda ayrıca önlemler alınmıştır.


Sağlık açısından ciddi anlamda zararlı olan bir uygulama, kullanılan yağın defalarca kullanılmasıdır. Bu uygulamalar halkın sağlığını tehlikeye sokar. Bunun için bu uygulamalardan uzak durulmalıdır. Bunun için araçlarımızda üretilen lokmaların yapımı sırasında, yiyecek olan kişiler tatlının yapımını yakından izleyebilir. Hijyenik açıdan tam not alan uygulamalarımız sayesinde müşteri memnuniyetimizi %100 koruduk. Bu açıdan başka önemli bir kriter olan kullanılan malzemelerin kalitesidir. Bazı firmaların kalitesiz malzemelerin kullanılmasına onay vermesi ve bunu steril olmayan bir ortamda gerçekleştirmesi halkın sağlığını tehlikeye atan bir uygulamadır. Aynı zamanda bu uygumalar lokmaların tadını da etkilemektedir.

mobil lokmacı

Mobil Hayır Lokması Döktürme

Hangi organizasyonda olursa olsun lokma döktürmeyi düşünüyorsanız gerekli analizleri yaptıktan sonra kararınızı vermenizi öneririz. Hizmet verdiğimiz noktalardan veya tesislerimizden tadım yapabilirsiniz. Bunun yanında uzun tecrübelerimizi galeri bölümümüzden inceleyebilirsiniz. 200’den fazla aracımız ve 500’den fazla personelimiz ile sizlere istediğiniz büyüklükte hizmeti verecek kapasitemiz bulunuyor. İstanbul’un istediğiniz bölgesinde hizmet veren firmamız size kaliteli bir hizmet sunacağını garanti eder.


Minimum 500 kişilik lokma döküm menülerimizden size en uygun olanı seçip bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lokma dökme ve dağıtma dışında bu menülerde yemekli organizasyonlar için yemek seçenekleri de bulunuyor. Kavurmalı pilav, tavuklu pilav ve pide seçeneklerinin yanında lokma ve ayran servisi yapılıyor. Düğünlerinizde, misafir ağırlayacağınızda, mekân açılışlarınızda, cenaze yemeklerinizde ve birçok organizasyonda yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız sadece hayır duası almak için bir iş yapmak istediğinizde de sizin için yapılacak herhangi bir şey bırakmadan lokmanızı sizin adınıza dağıtır. Döktürdüğünüz lokmaların, mobil hayır lokması araçları ile dağıtılması sırasında siz de orada bulunabilir veya vaktiniz yok ise fotoğraflar yolu ile mutlu ettiğiniz insanları görebilirsiniz.