mobil lokma döktürme fiyatları

Lokmanın ortası delikli olacak şekilde yuvarlak ve küçük kürecikler şeklinde hamurlardan yapılan iki tipi vardır. Yuvarlak şekilli olana İzmir lokması, küre şeklinde olana ise Saray lokması denir. Bu iki baskın çeşidin yanında lokmanın farklı şekillerde yorumlananları da bulunmaktadır. Peki, lokma döktürme fiyatları ne kadar?

Lokma, özellikle Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Türkiye’de dini öneme sahip günlerde kalabalık köşe başında pişirilen lokma tatlısının halka ücretsiz dağıtıldığı görülebilir. Özellikle ölünün ardından hayır amacıyla, asker uğurlamalarında veya sünnet düğünlerinde davetlilere dağıtılmak üzere lokmanın taze olarak hazırlanması, pişirilmesi ve dağıtılması âdettendir.

Lokmacı İstanbul firmamızda her bütçeye uygun olacak şekilde hizmetler bulunmaktadır. İstanbul’da bulunan lokma dökme şirketleri arasından kalite ve fiyat açısından ayrılmaktayız. Bünyemizde çalışan ustalarımız alanında tecrübe sahibi kişilerdir. Hem bu sebepler hem de geniş kadromuz ve araçlarımız sayesinde istediğiniz büyüklükte lokma dökme hizmeti alabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli hizmet için çalışan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak ve müşteri hizmetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul çevresinde en çok tercih edilen firma olarak özenle seçilen bir kadromuz vardır. Sağlıklı ve hijyenik koşullar altında hazırlanan lokmalarımızdan tatmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Sıcak, taze ve hızlı bir şekilde lokma servisi sunan firmalar arasında birinci sıradaki yerimizi koruyoruz. 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetlerimiz sorularınızı cevaplamak için hazır beklemektedir. Hızlı bir şekilde sorularınızı yanıtlıyor ve istediğiniz gün ve saatlerde lokma servislerini gerçekleştiriyoruz. Böylece müşterilerimiz kısa ve kolay bir şekilde istedikleri hizmete kavuşuyor. Sıcak ve taze sunulan lokma hizmetinin yanında kalite ve güvenilirlik alanında da birinci kalite ürünlerimiz ile İstanbul’un en çok tercih edilen lokma dağıtım firmasıyız.

mobil hayır lokması

Lokma Fiyatları

Hayır lokması fiyatları hizmet aldığınız lokmacıya göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 750 kişilik lokma fiyatı 2000 lira civarındadır. İstanbul’da bulunan birçok firma arasından seçim yapmanız için size önerimiz firmaların daha önceki hizmetleri ile lokmanın tadını göz önünde tutmanız. Lokmacı İstanbul sizin için lokmaları özenle hazırlıyor ve bu mükemmel tatlıları hayır sahipleri sayesinde halk ile buluşturuyor. Daha önce birçok büyük marka ile çalışmış olan firmamızın referans bölümünü incelemenizi tavsiye ederiz.

Galerimizden fotoğraflar ve videolarımızı inceleyerek daha önce dağıttığımız lokmaları ve insanların yüzündeki mutluluğu görebilirsiniz. Sadece sokakta lokma dağıtımı için değil, örneğin evinizde vereceğiniz mevlit merasimi için de bizden sipariş verebilirsiniz. İster tatlı için ister yemek için olsun siparişinizi evinize kadar teslim ederiz. Böylece siz de yemek zahmetinden kurtularak misafirlerinizi ağırlamaya odaklanabilirsiniz. Düğünlerde, asker uğurlamalarında, nişanlarda, kınalarda, cenazelerde ve daha birçok organizasyonda servisli veya servissiz bir şekilde kolaylıkla hizmet verebiliriz. 500 kişilik lokma ile başlayan menülerimizden istediğiniz büyüklükte sipariş verebilir, gerisini bize bırakabilirsiniz. Bu sektörde bulunan bir firma olarak birinci kalite ürünlerimizi makul fiyatlara sizlere sunmaktayız.