istanbulda hayır lokması dağıtımı

İstanbul’da lokma, cenaze, mevlit, düğün ve davet gibi tüm üzüntülü veya mutlu günlerinizde lokma ikram etmek istediğinizde, mobil hayır lokması araçlarımız ile istenilen yer, gün ve saatte sizin adınıza dökülür ve dağıtılır. Tam donanımlı mobil lokma dağıtım araçlarımız ile sizlerin hayrına sıcacık hayır lokması ikramında bulunuyoruz. Cami önlerinde, namaz çıkışlarında, okul bahçelerinde, mahallenizde veya sokağınızda, yaşadığınız sitede veya kalabalık cadde ve meydanlarda yani siz nerede ve ne zaman isterseniz sizler için hayrınıza lokma dağıtımı yapmaktayız. Lokma ikram etmekten ziyade, sıcacık, akılda kalıcı lezzetiyle lokma ikram etmek istemez misiniz? Bizim lokmamızı diğer lokmalardan ayıran özelliği tam olarak da budur. Sıcacık bir şekilde ve eşsiz bir tatta ikram edilmesidir.

İstanbul’da hayır lokması dağıtmak isteyen hayır sahipleri İstanbul’un tüm sokaklarında camilerinde ve caddelerinde yapacağınız tüm hayır lokması siparişlerinize İstanbul’un tüm sokaklarında lokma döküyor ve hayırlarınıza aracı oluyoruz. İstanbul’da hayır lokması döktürmek ve dağıtmak isteyen tüm hayır severlerin bilmesi gereken konular bulunmaktadır. Bu dikkat edilmesi gereken durumları eğer lokma dağıtımı yapmak istiyorsanız birkaç şeyi dikkate almanızı öneririz.

istanbul cenazede hayır lokması dağıtımı

Lokma Döktürürken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobil lokma araçlarımızın cadde trafiğine engel olmaması gerekmektedir. Trafiğe kapalı alanlarda hayır lokması dağıtmak istiyorsanız o ilçenin belediye kuruluşu ile irtibata geçmeniz ve izin almanız gerekmektedir.

İstanbul’da hayır lokması dağıtmak istediğiniz tüm cadde ve sokaklarda en işlek meydanları seçmek daha iyi olacaktır. Eğer bir cadde veya mahalle gibi halk esnafının bulunduğu bir yerde hayır lokması dağıtmak isteniyor ise o esnaflardan izin alınması daha iyi olacaktır.

Cami çıkışı lokma dağıtmak istiyorsanız o caminin çalışanları ile iletişime geçip hayır lokması dağıtacağınızı bilmesi daha iyi olacaktır. (Namaz bittiğinde cami içerisinde anons ettirilir ve cemaate cami çıkışı hayır lokması dağıtılacağının bilgisi verilir.)

İstanbul’da mağaza, mekân, müessese açılışları için lokma döktürmek istiyorsanız eğer açılışını yapacağınız yer önünde mobil hayır lokması aracı için yer ayarlanması gerekiyor.

Anlık olarak cenaze de hayır lokması dağıtmak istiyorsanız zaman kaybetmeden lokma dökeceğiniz mezarlık, cami ve adreslerde mobil araçlarımız için rampa veya yokuş olmayan düz zeminler ayarlanmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. (Mobil lokma araç içerisinde sıvı yağ ile kızartılan lokmaların düz zeminde durması gerekmektedir.)

lokmaciistanbul.com sizler için her yerde! Cenazelerde merhuma hayır lokması döktürme geleneğini yaşatmak, ölüm yıldönümlerinde anısını yaşatmak ve insanların hayır dualarını almak önemlidir. Kandillerde ve mevlitlerde uzman ekip tarafından hazırlanan lokmalarınız herkesin iyi temennilerde bulunmasını sağlayacak.

Müessesemizin olmazsa olmazları; hijyenik kurallara uygun çalışma, insanlarla hoşgörülü ve güler yüzlü iletişim kurma ve her tadılan lokmanın aynı kalitede olmasıdır. Dilerseniz İstanbul’un her yerine ulaşabilir ve açık havada ve kapalı mekanlarda hayır lokması dağıtımı gerçekleştirebiliriz.