• HAKKIMIZDA
 • Şirketimiz; 2015 yılında kurularak, siz hayır severlere kusursuz hizmet verebilmek için çalışmalarına başlamıştır. Özel tasarım giydirilmiş araçlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ve tamamen hijyen esaslı üretilen lokmalarımızı siz hayır severler için üretiyor ve hizmetinize sunuyoruz. 

  Araçlarımız, istenilen her noktaya profesyonel ekibimiz ile gelerek hizmet vermektedir. Lokmalarımız tabak, çatal ve benzeri diğer ek hizmetler ile birlikte siz hayır severler adına dağıtılmaktadır. Türk halkının, örf ve adetlerini göz önünde bulundurarak kurumsallaştırdığımız Hayır Lokmasını, siz hayır severlerin beğenisine sunuyor ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. 

  image

  HAYIR LOKMASI

  Geleneksel örf ve adetlerimizin bir parçası olan lokma döktürme mevlüt, iş yeri açılışı, düğün, sünnet vs. gibi bir çok hayırlı işlerde dağıtılmaktadır. Hayır lokması profesyonel lokmacı ekibiyle İstanbul'un her yerine lokma dağıtım hizmetini sunmaktadır.

  Duygu bulaşıcıdır mantığı ile hizmet sunan Hayır lokması bir şeyler yemenin özellikle lokma yemenin vereceği mutluluğun sevgi ve muhabbet doğuracağına inanmaktadır. İstanbul'da lokma döktüren firmalar arasında temiz, kaliteli üretimi ve güler yüzlü hizmeti dolayısıyla ilk sıralarda yerini almaktadır.

  SERTİFİKALAR

  ISO 22000:2005
  ISO 9001:2008
  ISO 10002:2004
  Türkiye'nin tek Hayır Lokması tescilli markası!

  PROFESYONEL KADRO

  500'den fazla profesyonel çalışanlarımız, aşçılarımız ile hizmetinizdeyiz!

  İSTANBULUN HER YERİ

  İstanbul'un tüm sokak ve caddelerinde istediğiniz saatte hizmetinizdeyiz.

  Tıkla Ara